Для замовлення дзвінка, залиште свій номер телефону і наш менеджер передзвонить Вам
Банкетне Меню
Замовлення банкетного меню здійснюється мінімум за 2 дні до Вашого заходу
Замовити шашлик із доставкою в Києві
Більшість людей люблять м'ясо, та не те слово, просто обожнюють. Продуктом цим вони ласують у вигляді різних страв, але особливим статусом користується шашлик. М'ясо в соковитому соусі, приготоване на вугіллі, ароматне, з ніжною скоринкою - це і є шашлик.

Шашлик доставляється замовникам упакованим у ланч-бокс, у якому повністю зберігаються всі смакові якості приготованої страви.

Ви любите ароматну кавказьку і східну кухню? Це улюблено багатьма в нашій країні, тому й затребуване повсюдно. Киян не доведеться агітувати за шашлик на вугіллі, ситна й ароматна кухня улюблена багатьма. Вона увібрала в себе страви багатьох народів, найрізноманітніші традиції приготування: шаурми, хачапурі, самси і, звичайно ж, шашликів. Цю страву люблять настільки, що практично кожен знає, як вона робиться, секрети приготування, а ще більша кількість людей беруться за цю, аж ніяк непросту, справу. Ця страва настільки популярна, що стала затребуваною і така послуга, як шашлик додому, як, утім, в офіс, і в будь-який заміський будинок. Погодьтеся, що соковитий і ароматний шашлик - чудове доповнення до будь-якої заміської вилазки сім'ї або друзів на природу.

Ресторан "Кінза" пропонує своїм замовникам будь-який вид шашлику, з будь-якого замовленого вами м'яса, приготованого як за традиційними, так і за оригінальними рецептами, запропонованими вами.

Шашлик на вугіллі непорівнянний з жодним іншим способом приготування м'яса, настільки він оригінальний і незрівнянний за ароматом, соковитістю і навіть - кольором. Він апетитний, бажання покуштувати його може виникнути і в ресторані, де це, припустимо, можливо, і в офісі, де привід смачно перекусити є, а можливості організації його приготування - немає. Замовте його в ресторані "Кінза" в будь-який час дня і в будь-який день тижня. Будьте впевнені, що шашлик додому або в офіс, доставлений нашими співробітниками, буде скасований - соковитий і ароматний так само, як і на схилах Кавказьких гір.

Для створення своїх страв ми використовуємо виключно якісні та свіжі натуральні продукти, а доставка готових страв не змусить себе чекати! Ви, замовляючи страви в ресторані "Кінза" - обираєте дійсно смачну їжу!

Не вірите? Спробуйте ризикнути хоча б один раз! Гарантовано будете здивовані високим рівнем сервісу! Їжте на здоров'я!